SIA Arhitekt iegūst sertifikātu “Stiprākais Latvijā 2017”!

SIA Arhitekt - Stiprākais Latvijā 2017

SIA Arhitekt ir ieguvis sertifikātu “Stiprākais Latvijā 2017”, ko piešķir finansiāli stabiliem Latvijas uzņēmumiem ar labu kredītvēsturi un pārvaldību. Sertifikātu izsniedz AS “Kredītinformācijas Birojs”, kas ir daļa  no pasaulē lielākās kredītinfomācijas un riska pārvaldības risinājumu pakalpojumu sniedzēju grupas “Creditinfo Group”. Tās mērķis ir samazināt gan privātpersonu, gan uzņēmumu finanšu riskus.

Kā galvenie “Stiprākais Latvijā 2017” sertifikāta piešķiršanas kritēriji ir augsts kredītreitings, kas prognozē zemu saistību neizpildes risku. Uzņēmuma kredītspēju novērtē pēc kredītreitinga principa, kas sastāv no informācijas par finanšu rezultātiem, finanšu pienākumiem, kā arī atklāj maksājumu vēsturi. Tāpat tiek stingri vērtētas darījumu attiecības, uzņēmējdarbības risks un citi svarīgi rādītāji.

SIA Arhitekt birojs lepojas ar sasniegumu un pateicas saviem darbiniekiem, kā arī klientiem par sadarbību. Ar kopīgu darbu tika sasniegts lielisks mērķis! Esam priecīgi noslēgt 2017. gadu ar šo īpašo atzinību!

SIA Arhitekt – Stiprākais Latvija 2017

Jaunumi

Comments are disabled.