Arhitektu birojs SIA ARHITEKT

ARHITEKTU BIROJS
_

Par mums

SIA ARHITEKT ir arhitektu birojs ar vairāk kā 12 gadu pieredzi. Mūsu arhitektu birojs specializējas ģimenes māju projektu izstrādē.

SIA_Arhitekt_birojs (1)

Pieredze

Mūsu pieredze vairāk kā 12 gadi, kuras laikā ir tūkstošiem saskaņotu projektu Rīgā un visā Latvijā. SIA Arhitekt projekti tiek saskaņoti instancēs un būvvaldē ar 100% garantiju.

Sadarbība ar SIA Arhitekt

Rekomendācijas

Arhitektu birojs SIA Arhitekt sadarbojas ar tādiem populāriem gāzbetona bloku ražotājiem kā BAUROC un YTONG, kā arī vadošajiem koka karkasa māju būvniekiem.

Arhitektu birojs SIA Arhitekt

Drošība

SIA Arhitekt ir saņēmis finansiālās stabilitātes apliecinošu sertifikātu “Stiprākais Latvijā”.
Tas apliecina, ka mūsu arhitektu birojam ir laba kredītvēsture un pārvaldība.

Sertificēti SIA Arhitekt speciālisti

Sertifikācija

Mūsu arhitektu birojs ir reģistrēts būvkomersantu reģistrā. Mūsu būvspeciālisti ir sertificēti un to profesionālā civiltiesiskā atbildība ir apdrošināta katrā objektā.

SIA Arhitekt, Par mums, Sertificēts arhitekts

Sertificēts arhitekts

Mūsu arhitektu biroja komandas galvenais arhitekts ir lielu pieredzi uzkrājis Latvijas Arhitektu Savienības biedrs. Arhitekts ir vairāku arhitektūras balvu laureāts.

Sertificēts SIA Arhitekt būvinženieris

Sertificēts būvinženieris

Komandā strādā augsti kvalificēts un Latvijā atzīts sertificēts būvinženieris ar vairāk kā 13 gadu darba pieredzi, augstu atbildības sajūtu un nevainojamu reputāciju.

Arhitektu birojs SIA ARHITEKT

SIA Arhitekt
_

Mūsu Komanda

Profesionāls arhitektu birojs

Mūsu arhitektu biroja sniegtās konsultācijas atvieglo klienta ikdienu, taupot laiku jebkuru lēmumu pieņemšanā, kas ir saistīti ar mājas projekta realizēšanu. Arhitektu biroja klientu serviss un attieksme tiek nodrošināta augstākajā līmenī. Mūsu klientiem vienmēr tiek sniegtas pamatotas arhitektu rekomendācijas tikai klienta interesēs, projekta gaitā nodrošinot finansiālo resursu optimizāciju.

Jānis Kalnietis

Uzņēmuma vadītājs
info@arhitekt.lv

Marina

Marina Čihireva

Galvenā arhitekte
marina@arhitekt.lv

Deniss Mišeņins

Galvenais būvinženieris
deniss@arhitekt.lv

SPECIĀLISTI
_

Mūsu ikdiena

Atbildība augstākajā līmenī

Profesionāla biroja speciālistu komanda nodrošina kvalitatīvu un pilnvērtīgu rasējumu izstrādi, kā arī spēj pielāgoties klientu vēlmēm un tās nevainojami izpildīt.
Arhitektu biroja speciālisti spēj ņemt vērā klienta vēlmes un intereses, ļaujot klientam iesaistīties projekta realizācijā arī ar savām idejām.

Ilva Granta

Projektu vadītāja
ilva@arhitekt.lv

Viktorija Krūmiņa

Projektu vadītāja

viktorija@arhitekt.lv

Letīcija Fomina

Projektu vadītāja
leticija@arhitekt.lv

UZTICĪBA
_

Mūsu partneri

Ilgtermiņā sadarbojamies ar labākajiem savas nozares speciālistiem.

Mūsu arhitektu birojam ir vairāki uzticami partneri, profesionāļi savā nozarē, tādēļ spējam nodrošināt saviem klientiem ne tikai kvalitatīvi izstrādātus ģimenes māju projektus, bet rekomendējam labākos partnerus.