SIA Arhitekt partneri - Weber - Fibo Isover

SIA Arhitekt partneri - Weber - Fibo Isover


SIA Arhitekt piedāvā ērtākos un uzticamākos risinājumus saviem klientiem. FIBO piedāvā inovatīvas formas keramzītblokus, kuri ļauj mūrēt ātrāk un precīzāk, samazina mūrjavas un apdares materiālu patēriņu un atvieglo taisnas sienas izbūvi.

Mūsu arhitektu birojam ir vairāki uzticami partneri, profesionāļi savā nozarē, tādēļ spējam nodrošināt saviem klientiem ne tikai kvalitatīvi izstrādātus ģimenes māju projektus, bet rekomendējam labākos partnerus.

Weber ir vadošais fasāžu, mūrjavu, flīžu līmju un grīdas sistēmu ražotājs. Weber ir daļa no Saint-Gobain grupas, kas ir viena no 100 lielākajām industriālajām grupām pasaulē. No 1996. gada Latvijā ir labi zināmi populārie FIBO keramzītbetona bloki, keramzīts, pārsedzes, skursteņu sistēmas, kā arī WEBER (bij. maxit) fasāžu sistēmas, flīžu līmes, grīdas līdzinātāji, gruntis, apmetumi, špakteles, remontjavas, betoni un mūrjavas.

Galvenie nosacījumi veselīgam mājoklim ir  piemērota siltuma izolācija, atbilstoša ventilācija un  sausas konstrukcijas. Pareizi instalēta siltuma izolācija kopā ar pretvēja izolāciju pasargās no caurvēja un aukstu vietu veidošanās konstrukcijās. Visiem vieglajiem ISOVER celtniecības izolācijas materiāliem un Ecophon skaņu absorbējošiem materiāliem ir piešķirta augstākā celtniecības materiālu klase, kas ir labākā no trīs materiālu klasēm šajā klasifikācijā, tā ir droša izvēle cilvēkiem, kas cieš no alerģijām un slimo ar elpošanas ceļu slimībām.