SIA Arhitekt reviews

SIA Arhitekt reviews

RECOGNIZED RESULTS
_

Client reviews

Real reviews of SIA Arhitekt from the best clients.

Reviews from Google

Anna Studilova
Anna Studilova
09:01 20 May 19
Paldies par izstrādāto projektu. Ātri un par pieņemamu cenu.
EDGARS PŪCIŅŠ
EDGARS PŪCIŅŠ
06:10 01 Nov 18
Profesionāla komanda ar ko prieks sastrādāties. Ceru ka mājas būvniecības laikā projektu uzlabosim līdz visiem 100%.Mana māja būs Jums laba reklāma.Paldies!!!
Romans Rodcenkovs
Romans Rodcenkovs
08:43 08 Jul 18
Paldies SIA Arhitekt komandai par izstradāto projektu.Viss bija laicīgi. Mūsu abpusēja sadarbiība bija ļoti veiksmīga. Mans ieteikums SIA Arhitekt: Izvēlētos projektu, sākumā bija problēma ar mājas izvietošanu uz zemes gabala, kaut SIA Arhitekt pārstavis teica, ka viss būs OK. Labi, ka bija atrasts veiksmīgs risinājums, jo projekts jau bija nopirkts. Es varu ieteikt SIA Arhitekt projekta izstrdādasanai.
Gatis Vēzītis
Gatis Vēzītis
09:17 27 Apr 18
Darbus veic ātri, operatīvi, termiņos iekļaujas ātrāk nekā solīts.
Георгий Карпов
Георгий Карпов
08:47 19 Apr 18
Несмотря на то, что я постоянно что-то менял и добавлял в проект, всё было сделано профессионально и в кратчайшие сроки. При разработке проекта архитектором были предложены простые, но, в то же время, элегантные решения. Понравилось, что все сопутствующие проекты, например, элетро-, водоснабжение, можно заказать в одном месте по приемлемым ценам. Спасибо за проект дома моей мечты!!
Ugis Gertners
Ugis Gertners
18:15 24 Nov 17
Pozitīvs tēls, atsaucīgi darbinieki un patīkama/profesionāla vide- tāds bija mans pirmais iespaids tiekoties ar Arhitekt.lv. Projekta tapšanas procesā arī viss bija augstā līmenī, termiņi tika ievēroti un solītais izpildīts.
Linda Kalniņa
Linda Kalniņa
09:19 16 Oct 17
Paldies par izstrādāto projektu, ar paveikto esam apmierināti. Nu pienācis laiks to realizēt un uzbūvēt savu ģimenes sapņu māju! 🙂
Edvins Bankovičs
Edvins Bankovičs
14:27 02 Oct 17
Paldies par sadarbību. Ar mūsu pašu kavēšanos tik un tā projekts bija gatavs ātri. Kā jau es teicu pie jums ofisā, varbūt nākamo reizi klientiem izstāstiet daudz detalizētāk par visām samaksām kas būs turpmāk, ne tikai projekta cenu. Pēc manām domām ko vajazētu uzlabot, tas ir visu savienojuma veidus, piemēram jumtam, atrādīt rasējumā kā tie izskatās, lai persona kas nav saistīts ar projektu vispār var aiziet uz veikalu un pats tos aplūkot un varbūt sākt jau sastādīt tāmi. Tas tāds ieteikums nākotnei. Paldies. Un vēlu VEIKSMI
Vika Rostova
Vika Rostova
11:13 01 Oct 17
У нашей семьи остались только самые хорошие впечатления от работы с SIA Arhitekt prioritāte. Нам понравился и сам проект, и то, как проходило наше сотрудничество с архитектором. Очень профессионально, ответственно и в сроки. Мы признательны и благодарны Янису за проделанную работу.
See All Reviews

Reviews from Facebook

[facebook-reviews-pro page_name=’SIA Arhitekt’ page_id=360228440976710 access_token=EAAVVPjFKgSEBAGrqic5pwUL2ZAmQV3EluW062FJ4Yjv6b62jJsKVuZC8n2VDZACqV4L1D0ghiNwuANb8ybOeV1EKCSozg3ZCRTLpXB03YW4YnfTMS52qiHqAZAdV84GSIIhWZBL1daLerI9IkvzDZANnzP3p5OqL1TCt6vUumPu1QZDZD view_mode=list cache=24]

SIA Arhitekt reviews