SIA Arhitekt kopā ar Schiedel

SIA Arhitekt partneri - Schiedel

SIA Arhitekt partneri - Schiedel


Uzņēmums Schiedel ir vadošais dūmvadu ražotājs Eiropā un plaši atpazīstams zīmols visā pasaulē. SIA Arhitekt klienti var būt droši par Schiedel piedāvāto inovatīvo risinājumu piemērotību visaugstākajām nozares prasībām: ieguldījuma vērtība un energoefektivitāte.

Mūsu arhitektu birojam ir vairāki uzticami partneri, profesionāļi savā nozarē, tādēļ spējam nodrošināt saviem klientiem ne tikai kvalitatīvi izstrādātus ģimenes māju projektus, bet rekomendējam labākos partnerus.

Schiedel, Eiropas tirgus līderis dūmvadu un ventilācijas sistēmu ražošanā, apzīmē siltumu un skābekli, vienā vārdā – dzīvību. Mājīga uguns liesma un svaigs gaiss Jūsu mājokli padara komfortablāku un viesmīlīgāku. Tāpēc izvēloties Schiedel siltums un mājīgums acumirklī kļūs par Jūsu mājokļa labāko vizītkarti.

Schiedel keramiskās dūmvadu caurules ir īpaši izturīgas – tās tiek testētas uz noturību pret sodrēju aizdegšanos un kondensāta iedarbību. Šīs dūmvadu caurules atbilst visiem jaunākajiem CE standartiem un Celtniecības Produktu Regulai (CPR).