Latvijā radīta pasakainu vasaras mājiņa laivā

Vasaras māja laivā

Ja ar interesanta un radoša dizaina mājām vistiešākajā izpratnē vairs grūti pārsteigt, meistari izmanto savu fantāziju un zeltas rokas, radot unikālus dizainus šķietami neiespējamos veidos. To varētu attiecināt uz vietējo meistaru Imantu Zaķi, kas radījis pasakainu vasaras mājiņu laivā. Jā, tieši tā – māju laivā!

Radošās būves autors stāsta, ka laivā komfortabli var apmesties ģimene ar vienu vai diviem bērniem. Laivā ierīkotas vairākas zonas – ir vieta gulēšanai, tāpat stūrītis atvēlēts nelielai virtuvei un pat pieticis vietas zvilnēšanas zonai. Lai arī šo būvi dēvē par vasaras māju, autors stāsta, ka pēc būtības tajā var uzturēties kaut visu gadu, jo mūsdienu materiāli un tehnoloģijas ļauj paveikt daudz.

Jau no ārpuses vien laiva izskatās omulīga. Laivas tumšā nokrāsa veiksmīgi saskaņota ar jumtu, bet pārējā daļa dabīgajā koka krāsā veiksmīgi iekļaujas jebkurā ainavā – vai tas būtu jūras krastā, meža ielokā vai pļavā. Tā kā laivai visapkārt ir logi, iekšienē ir visai gaiši jebkurā diennakts laikā, bet padomāts arī par mākslīgo apgaismojumu.

Vairāk lasiet portāla delfi.lv rakstā!

Jaunumi

Comments are disabled.