Māju projekti un cenas – kā uzbūvēt māju?

Māju projekti un cenas SIA Arhitekt

Māju projekti un cenas SIA Arhitekt


Esiet sveicināti mūsu arhitektu biroja blogā!

Mēs esam Arhitekt – profesionāla speciālistu komanda. Spējam nodrošināt kvalitatīvu un pilnvērtīgu rasējumu izstrādi, kā arī pielāgoties klientu vēlmēm un tās nevainojami izpildīt.
Mūsu arhitektu biroja speciālisti ņem vērā klienta vēlmes un intereses, ļaujot klientam iesaistīties projekta realizācijā arī ar savām idejām.

Mūsu pieredze ir vairāk kā 12 gadu, kuru laikā esam īstenojuši tūkstošiem saskaņotu projektu Rīgā un visā Latvijā.
SIA Arhitekt projekti tiek saskaņoti instancēs un būvvaldē ar 100% garantiju. Mūsu specializācija, prioritāte un sirdslieta – ģimenes māju projekti.

Ņemot vērā mūsu pieredzi, esam nolēmuši, ka ir laiks dalīties ar savām zināšanām, lai atvieglotu ikdienu ģimenēm, kas vēlas realizēt savus sapņus un īstenot savas mājas projektu.
Tādēļ turpmāk, ik nedēļu dalīsimies ar kādu noderīgu rakstu Arhitekt blogā.

Māju projekti un cenas. Māju projektu izmaksas. Kā uzbūvēt māju? Kas nepieciešams lai sāktu būvēt māju? Kā izvēlēties mājas projektu? – Atbildes uz šim un citiem jautājumiem apskatīsim šajā blogā un mūsu sociālā tīkla Facebook lapā. Sniegsim noderīgus padomus, kā izvairīties no dažādām problēmām, ar kurām klienti var saskarties privātmājas būvniecības laikā.

Jau nākamajā rakstā sāksim ar zemes gabala izvēli mājas būvniecībai. Apskatīsim, kas jāņem vērā, izvēloties zemes gabalu mājas būvniecībai. Vai uz šī zemes gabala vispār varēs uzbūvēt māju? Kā ar komunikācijām, aizsargjoslām, ģeoloģiju? Dalīsimies ar biežāk pieļautajām kļūdām un kā no tām izvairīties. Vēlāk apskatīsim māju projektu veidus – individuālie mājas projekti, tipveida māju projekti. Kādas ir priekšrocības, kurš būs piemērotāks tieši Jums? Iepazīsim arī būvniecības procesu – kam jāpievērš papildus uzmanība. Vislabāk par būvniecību, protams, izstāstīs uzticams un pieredzējis būvnieks, taču liela daļa jautājumu ir jāatrisina jau projektēšanas gaitā. Arī par šo mēs dalīsimies ar savu pieredzi.

Aicinām sekot līdz informācijai šeit un apskatīt mūsu profilu vietnē Būvbāze.lv.
Sazinieties ar mums, lai uzdotu Jūs interesējošus jautājumus par māju projektiem un saņemiet bezmaksas konsultāciju pa telefonu, e-pastā, WhatsApp lietotnē vai klātienē mūsu birojā.